Harasztovics Gergő Országos Bajnok

A serdülő, és ifjúsági súlyemelők hazai legnagyobb versenyének Kecskemét városa adott otthont augusztus 25-26.-án. Az Országos Bajnokságon 26 egyesület, 95 sportolója mérte össze felkészültségét. A Soroksári Súlyemelő és Szabadidősport Egyesület versennyzői egy-egy arany, ezüst és bronzérmet nyertek, továbbá két negyedik helyezéseket értek el. Harasztovics Gergő bajnoki címe egyben az Egyesület súlyemelő szakosztályának 86. országos bajnoki győzelme volt! Az Egyesületben ingyenesen lehet sportolni, egyedülálló lehetőség van a testi- lelki fejlődésre! Kicsik, és nagyok megtalálhatják önmagukat, és felkészülhetnek az életre is. Az Egyesület várja a fiatalok, és a felnőttek jelentkezését, akik nem félnek a kihívásoktól, és a munkától! Szűcs Endre elnök, szakedző várja az  érdeklődőket a Mikszáth K. Általános Iskolában (1239 Bp. Sodronyos utca 28)  személyesen, vagy telefon: 06 70 550 5030.
Soroksáriak eredményei: Fiú U15 korcsoport.: 69 kg-os súlycsoport: II. hely: Molnár
Csongor 163 kg összetett eredmény, 85 kg-os s.cs.: III hely: Beleznai Gábor 168 kg ö.e., Női
serdülő 53 kg-os s.cs.: IV. László Lili 76 kg-os ö.e. Fiú U17 korcsoport: IV. hely: Muzellák
Máté 134 kg ö.e., 85 kg-os s.cs.: I. hely: Harasztovics Gergő 214 kg ö.e.
Gratulálunk a versenyzőknek, és edzőjüknek, Szűcs Endrének!

This entry was posted in Hazai versenyek, Versenyek and tagged , , , , . Bookmark the permalink.