Power Street Workout Magyar Bajnokság

Egyesületünkben több sportágban is lehet rendszeresen sportolni. A gyerekek képzésében fontosak a sok oldalú, sikerélményre épülő programok, rendezvények szervezése. Új élmények, ismeretek, kihívások segítik kicsik és nagyok hatékony szocializálását. Nem baj ha nem lesz mindenkiből bajnok, de mindenki legyen hasznos tagja a közösségünknek, és teremtsünk együtt értéket!

Csordás Mihály, aki egyesületünk edzője, és a Budapesti Súlyemelő Szövetség főtitkára, megszervezte az országban először az utánpótlás „Power Street Workout” Magyar Bajnokságot. Kiváló munkát végzett ahol a SoSE sportolói kipróbálhatták magukat egy új sportágban. 2020. november 28.-án a Mecca GYM adott otthont, mind a felnőtt, mind az utánpótlás, és kihívók bajnokságának. Értékes díjakat nyert a 26 induló sportolónk, és egy hangulatos napot töltöttünk el együtt, és gazdagítottuk ismereteinket, bízva abban, hogy a minden izmunkban tomboló izomlázat hamar kiheverjük!

Köszönjük a lehetőséget, és a nagyszerű szervezést!

Szűcs Endre, elnök, Soroksári SSZSE

This entry was posted in Hazai versenyek, Street Workout, Versenyek. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *