Magyar Egyetemi és Főiskolai Országos Bajnokság

2010. április 24-én rendezték meg a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem tornacsarnokában a Magyar Egyetemi és Főiskolai Országos Bajnokságot. Egyesületünket 5 versenyző képviselte. Elsőként Tukarcs Dóra, a Zsigmond király Főiskola hallgatója lépett dobogóra 53kg-ban, és szoros csatában II. helyet szerzett. Férfi 94 kg-os súlycsoportban Féth Milán, a SOTE testnevelési karának hallgatója indult, és mindössze 2kg-mal maradt el az aranyéremtől, III. helyen végzett, 217kg-os összteljesítménnyel. 105kg-ban 3-an is képviselték egyesületünket:Varga Domonkos a SOTE, Láng Dávid és Murcsik Gábor a Budapesti Műszaki Egyetem hallgatói. Láng Dávid 120kg-os teljesítménnyel VIII., Varga Domonkos 107kg-mal V., Murcsik Gábor 212kg-mal a III. helyen végzett.

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *