Súlyos hírek

Egyesületünk az idei évet is remekül kezdte, mondhatni ott folytatja ahol tavaly abbahagyta. Február elején került megrendezésre a súlyemelő Budapest Bajnokság, ahol a fővárosi egyesületek mérik össze erejüket. Versenyzőink eme összecsapáson több korcsoportban is remekül helytálltak. A Kölyök II.-es mezőnyben Takaró Mihály és Féth Milán egyaránt súlycsoportjuk legjobbjainak bizonyultak.

Kölyök I.-es korcsoportban 4 soroksári versenyző indult. Fábri Bálint 1., Bacsó Barnabás 1., Molnár Nándor 1., míg Takaró Mihály 3. helyezést szerezték meg.

Serdülő korcsoportban az előzőhöz hasonlóan 4 versenyzőnk indult. Supel Viktor 1., Pánczél János 1., Csáki Csaba 3. helyen végeztek, valamint Tamasi István is kiválóan helyt állt.

Március első hétvégéjén egyesületünk 8 tagja Tamasi István, Supel Viktor, Pánczél János, Bacsó Barnabás, Csáki Csaba, Kaucsár Lóránt, Fábri Bálint és Molnár Nándor Szlovákiában Kassán nemzetközi súlyemelő versenyen vettek részt. Közülük ketten Fábri Bálint és Molnár Nándor a Budapest Válogatott keretében képviselték hazánkat. Ezen a versenyen cseh, német, lengyel, szlovák és magyar csapatok küzdöttek egymással.A soroksáriakból álló Serdülő korosztályú csapat 3. helyezést ért el. Ezen kívül még kettő Kölyök I.-es korosztályú csapat is indult magyar részről, a 3. és az 5. helyen fejezték be a versenyt. Mindkét kölyök csapatot soroksári növendékek is erősítették.

Itt szeretném kiemelni Supel Viktor szereplését aki kitünő eredményt ért el és reményeink szerint az idei nizza-i Serdülő EB-n fogja egyesületünk hírnevét öregbíteni.

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *