Nemzetközi „emelések” Csehország

A soroksári súlyemelők November 09-11.-én Csehországban, Holesov város nagydíján szerepeltek, Szűcs Endre támogatásának köszönhetően. Három ország több mint ötven sportolója küzdött a látványos díjakért! A fődíj, egy sütésre előkészített, egész sertés volt.
Soroksárt, az Egyesületünket négy fiatal sportoló képviselte, a közel félszáz sportolónk közül. A serdülők abszolút kategóriájában (21 fő), Molnár Csongor az első helyen zárt, a juniorok között pedig negyedik lett. A junior Kerekes Gergő kiesett. Az ifjúságiak abszolút női mezőnyében (8 fő) Csipkés Erika a harmadik lett. A serdülő lányoknál László Lili, az első helyen végzett.

A verseny után fantasztikus záró vacsorán köszöntöttük 50. születésnapján a hazai klub
elnökét, edzőjét Daniel Kolárt. Aki a fáradhatatlanul dolgozik már harminc éve a sportban.  24. Holesov Kupát is kiváló hangulatú, színvonalas versenyé varázsolta, köszönjük!

Élményekkel, kupákkal, érmekkel, és sok más díjjal gazdagodva zártuk a versenyt és
dolgozunk tovább!

CS.M.

This entry was posted in Külföld, Versenyek and tagged , , , . Bookmark the permalink.