Felnőtt Országos Bajnokság

Minden év kiemelt hazai versenye a Felnőtt Országos Bajnokság, ami november 18-19.-én Budapesten került megrendezésre. A bejutás nehezebb volt, mint helyezéseket elérni, ugyanis ezt kvalifikációhoz köti az országos szövetség. A döntős soroksári súlyemelők közül Szűcs Petra és Varga Richárd ért el értékes helyezést. A végzős orvostanhallgató Petra negyedik lett 131 kg-os összetett eredménnyel. Richárd aki tanári, fizikus kutatói pályára készül az érettségi után, a hatodik lett 222 kg-os összetettel. Ebben az évben utolsó eseményként a “Mikulás Kupán” állnak dobogóra a súlyemelőink. December 9.-én 10 órától, a RAGE Sportközpontban (1195 Bp. Soroksári út 110-112.) nyílt szabadidős verseny keretében lehet ingyenesen sportolni, melyre várjuk a versenyezni vágyókat, és a szurkolókat egyaránt!

This entry was posted in Hazai versenyek, Versenyek and tagged , . Bookmark the permalink.